سوالات متداول

سوالات متداول شما درباره کلوب تندرستی سحر و برنامه های ما

به طرز معجزه آسایی باعث کاهش سایز و وزن و فرم دهی بدن می شود و در همان جلسات اول شما تغییرات را حس میکنید
تو یه دوره چقدر کم میکنم؟ در درجه اول بستگی به سیستم بدن هر شخص داره ولی به طور میانگین بین 3 تا 8 کیلو وزن کم میکنه و به همان میزان سایز هم کم میکنه

به هیچ عنوان نه تنها آسیب نداره بلکه به درمان خیلی چیزها مثل دیسک کمر و دردهای عضلانی هم کمک میکنه

افرادی که دچار آسیب هستند به راحتی می توانند روی برنامه فیزیوتراپی این سیستم کار کنند و نه تنها به تناسب اندام می رسند بلکه تمام دردهای عضلانی و مفصلی را هم از بین می برند.

با پوشیدن لباس EMS به دلیل فعال شدن همزمان عضلات حتی اگر ورزش هم نکنید این سیستم کار خودش را انجام میده.

بله می توانید برای فرم دهی و عضله سازی استفاده کنید.

این متن برای تست در این قسمت قرار گرفته است.این متن برای تست در این قسمت قرار گرفته است.این متن برای تست در این قسمت قرار گرفته است."

صد درصد! البته باید کمی صبور باشید، چرا که به دلیل ساخت همزمان بافت عضلانی عاری از چربی، وزن شما به مقدار زیادی کم نخواهد شد. بافت عضلانی از چربی سنگین وزن تر است و در اکثر موارد، این وزن آرام تر از درصد چربی بدن کاهش می یابد. علاوه بر این درصد بافت عضلانی رو به افزایش، روند سوزاندن چربی را سرعت می بخشد، چرا که عضلات انرژی زیادی مصرف میکنند. به این صورت متابولیسم پایه ی بدن شما افزایش می یابد وحتی در فواصل استراحت بین آیتم های ورزشی هم وزن کم می کنید. اما این اصلا مهم نیست که بر روی ترازو چه اتفاقی می افتد، مهم این است که بدن شما چگونه تغییر می کند. و در اینجاست که آمارو نتایج به وضوح متد EMS را تایید می کنند! 85 درصد شرکت کنندگان در یک مطالعه ی بزرگ در دانشگاه بایروت آلمان اثرات مثبت تغییر فرم بدنشان را تایید می کنند. و جالب ترین نکته در این بررسی ها اینجاست: بیشترین تغییرات ثبت شده برای خانم ها در قسمت های دور کمر، باسن و ران ها بوده است، قسمت هایی که عموما برای خانم ها مشکل ایجاد می کنند! بر عکس، مردان بیشترین کاهش وزن را در شکم خود احساس کرده اند و در بازوان، سینه و ران هایشان مشاهده ی افزایش حجم بوده اند. با جایگزین کردن یک رژیم غذایی مناسب، تمرینات متد EMS به صورت بهینه عمل خواهند کرد. ما در این زمینه نیز با کمال میل به شما مشاوره می دهیم.

در واقع کار EMS به وسیله فرکانس های پایین در حدود 150 ضربه در ثانیه و نیروی خفیف جریان برق کمتر از 100 مگاآمپر که برای انسان و قلب بی خطر هستند، انجام می گیرد و به طور همزمان تمرین موثری بر ساختار عضلانی بدن انجام می گیرد. هر ضربه با یک تکان ناگهانی همراه است. بعد از تعداد معینی ضربه متوالی که در مدت کوتاه و با شدت مشخصی انجام می گیرد، تمامی عضله ها دچار انقباض می شوند، دقیقا به مانند تمرینات سنتی ورزشی. اغلب در پایان کار، تحت فرمان مغز، عضلات حرکات خود را با ضربه های الکتریکی هماهنگ می کنند. حین تمرینات EMS این فرمان ها از الکترود ها به بیرون صادر می شوند. برای عضلات شما فرقی نمی کند که این فرمان از کجا آمده باشد، در هرصورت واکنش آنها یکی ست: منقبض شدن. در حین تمرینات مدرن EMS به سادگی منتظر نمی مانیم تا اتفاقی بیفتد، بلکه به صورت ایستا یا پویا ورزش می کنیم; یعنی عضلات با آگاهی منقبض شده و حرکات هدف دار انجام می گیرند. برخلاف تمرینات سنتی، این تفاوت به هیچ وجه منجر به بالا رفتن وزن نمی شود، بلکه منجر به ساخت حجم عضلانی می شود.

افزایش توان و کارایی بدن قطعا امکان پذیر است، که البته بسته به نوع فعالیت ورزشی شما نتایج متفاوتی را در بردارد. یکی از خصوصیات بارز متد EMS تاثیر فوق العاده آن بر میزان سرعت ورزشکاران است. در بررسی های عمل آمده در دانشگاه تربیت بدنی شهر کلن آلمان ثابت شده که متد EMS تنها راه افزایش سرعت است و با استفاده از این متد، حداکثر توان سرعتی یک ورزشکار به طور میانگین می تواند تا 30 درصد افزایش یابد! علاوه بر این متد EMS تلفیقی از تمرینات سرعتی و استقامتی ارائه می دهد. 

تنیس بازان، والیبالیست ها و هندبالیست ها بهبودی بسیاری در سرعت و قدرت ضربه زدن مشاهده خواهند کرد، به همین دلیل است که تیمو بول، قهرمان تنیس روی میز و جورج هاکل، قهرمان رشته ی لژسواری، به معجزه ی متد EMS ایمان پیدا کرده اند. علاوه بر این، متد EMS به هنگام برداشتن وزنه  سنگین با یک طرف بدن حین برخی از ورزش های رقابتی، به عنوان توازن کننده عمل می کند و بدین ترتیب از آسیب دیدگی پیشگیری می کند. تلفیق هوشمندانه ی تمرینات EMS با تمرینات ورزشی یک ورزشکار حرفه ای، بدون شک منجر به افزایش توان ورزشی فرد می شود.

افراد مسن نیز به طور یکسان می توانند از این متد بهره مند شوند. تحقیقات دانشگاه ارلانگن نشان می دهند که به طور مثال چربی های شکم که در بعضی موارد برای سلامت فرد تهدید کننده هستند، با این تمرینات به طرز موثری کاهش می یابند.

AQ+ از لحاظ معنوی لغوی AQ مخفف AQUALITY و + مجموع ورزش و مدیکال می باشد که بهترین و بالاترین کیفیت دستگاه EMS دو منظوره ورزشی و مدیکال در دنیا شناخته شده است. AQ+ EMS SYSTEM در خدمات پزشکی، توانبخشی، فیزیوتراپی، ورزشی و زیبایی کاربرد دارد.

AQ+ تجربه نسل جدید ورزشی است که بر اساس سیستم EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) با تکنولوژی برتر اسپانیا و RF- (RADIO FREQUENCY) تولید شده است.

تحریک الکترومغناطیسی EMS یک سیستم ورزشی با عملکرد بالا است AQ+ EMS SYSTEM نوع پیشرفته و تکنولوژی بروز EMS بشمار می رود که در یک سیستم مدیکال و ورزشی بی نظیر، کاملا هماهنگ و کاربردی برای فیزیوتراپی، تقویت عضلات، کاهش وزن، سوزاندن چربی، از بین بردن بافتهای سلولیت و شکل دادن به بدن تنظیم شده است.

 

جزئیات دستگاه AQ+ EMS SYSTEM:

دستگاه شامل یک جلیقه نئوپرن (BIO SUIT NEOPREN) مخصوص که با ۱۸ جفت پد الکترود پیشرفته و مجهز با قابلیت جابجایی، یک مانیتور (MONITOR TOUCH SCREEN) کنترل فرکانس و ماژول بیسیم که تنظیم کننده فرآیند است می باشد.

این لباس حامل پد الکترود کاملا بهداشتی، ضد بو و باکتری که قابلیت عبور جریان هوا را دارد ساخته شده است، که آزادی عمل در حین ورزش را می دهدو کابلهای الکترود را کاملا در محل گروه عضلانی مناسب نگه می دارد.

بزرگترین برتری AQ+ EMS SYSTEM قابلیت استفاده ۸ کاربر بصورت همزمان با تنظیم پارامترهای خاص هریک از کاربرها و تک به تک می باشد و به دلیل بیسیم و وایرلس بودن دستگاه امکان تمرین در فضای آزاد تا فاصله ۷۰۰۰-۵۰۰۰ متری وجود دارد.

تمرین در هفته ۲ جلسه به مدت ۲۰ دقیقه می باشد. در مدت ۲۰ دقیقه تمرین که معادل با ۴ ساعت تمرین عادی بدنسازی می باشد ۱۵۰۰ الی ۳۰۰۰ کالری سوزانده و بین ۵ الی ۱۰۰ ثانیه ۳۵۰ عضله به صورت همزمان در حال حرکت است و حداکثر سطح عملکرد بدن تنها پس از ۲ جلسه تمرین در هفته به ۴۰% افزایش می یابد و برای رسیدن به وزن مطلوب و بدنی خوش فرم در هفته فقط ۲ جلسه تمرین کافیست.

که فقط در صورت صلاح دید مربی و متخصص تغذیه در هفته به ۳ جلسه افزایش می یابد.

 

با سیستم AQ+ EMS WIRELESS مدت ۲۰ دقیقه تمرین ۱۵۰۰ الی ۳۰۰۰ کالری سوزانده و بین ۵ الی ۱۰۰ ثانیه ۳۵۰ عضله بصورت همزمان در حال حرکت است و برای رسیدن به وزن مطلوب بدنی خوش فرم در هفته ۲ جلسه تمرین کافیست.

 

برنامه های تمرینی و کاربردی AQ+ EMS SYSTEM:بدنسازی و تناسب اندام در طی ۲۰ دقیقه تمرین با AQ+ EMS SYSTEM عضلات سطحی و عمقی بدن به صورت پیوسته در حال انقباض است.این عملکرد بالا موجب از بین بدن حجم سطحی – عمقی و افزایش حجم عضلات، تعال، سرعت، فرم دهی و تفکیک عضلات بدن میشود.تمرین بر پایه اصول نرمال و طبیعی بدن برنامه ریزی شده که انقباض در عضلات با آگاهی صورت گرفته و با حرکت هدفمند موثر استو در این متد، انقباض تمامی عضلات، توسط دستگاه از طریق پدهای الکترود رخ می دهد و شما بدون حمل وزنه های سنگین متحمل هیچگونه فشار و دردی در مفاصل و آسیب های رایج در بدنسازی نمی شوید.

 

زیبا سازی و فرم دهی بدن کاهش وزن و از بین رفتن چربی ها باعث نشان دادن عضلات اصلی می شود که در طی چند جلسه تمرین باعث تفکیک عضلات و فرم دهی زیبا به بدن می گردد.در حین تمرین عضلات در معرض پالس های با فرکانس بالا و عرض پالس بالاتر قرار می گیرند که باعث می شود عضلات عمیق تر تحریک شوند.بسته به شرایط سنی، جنسیت و شکل بدن و سطح تمرینات فرد عرض پالس ور در نتیجه به شدت تمرین، می تواند تنظیم شود بعد از هرجلسه تمرین عضلات به صورت برجسته دیده می شوند و در طول دوره تمرینات قابل مشاهده خواهد بود.

 

کاهش وزن، چربی سوزی و از بین بردن سلولیت و ترمیم سلولهای عمیق و سطحی۲۰ دقیقه تمرین با AQ+ EMS SYSTEM  موجب هماهنگ سازی عصب و عضله که باعث بالا بردن سطح عملکرد و تعادل ذهنی و فیزیکی می شود. در این متد مصرف اکسیژن توسط سلول ها افزایش می یابد و باعث تسریع سوزاندن کالری می شود.پالس ها با فرکانس متوسط و پایین از طریق پدهای الکترود که روی پوست قرار میگیرند، لایه های سطحی بدن که لایه چربی قرار دارد را تحریک می کنند و باعث افزایش متابولیسم بدن می شود.سوزاندن چربی های ذخیره شده در طی زمان طولانی در بدن با این مدل سیستم با برنامه تمرینات مربی شخصی در کوتاهترین زمان موثر است. با عملکرد معجزه آسای این سیستم در کمترین زمان می توانید به اندام و فرم ایده آل خود برسید.

 

تقویت و افزایش حجم عضلات تکنولوژی AQ+ EMS SYSTEM محرک های الکتریکی را از طریق پدهای الکترود مستقیما به عضلات وارد کرده که این امر باعث فعالیت بیشتر عضلات و از هم گسستن بافت های عضلانی و در نتیجه باعث افزایش توده های عضلانی و تفکیک بیشتر عضلات می گردد.

 

برجسته کردن عضلات و بهبود پس از زایمان تکنولوژی AQ+ EMS SYSREM محرک های الکتریکی از طریق پرت

های الکترود مستقیما به عضلات با فرکانس های خروجی دستگاه منتقل می کند که بر اعصاب متمرکز می باشد و مستعد به تنش ناشی از تحریک بیش از حد می باشند که باعث انقباض و انبساط ماهیچه ها و برای تقویت عضلات ضعیف پشت و رفع مشکلات پس از زایمان مورد استفاده قرار گیرد.این سیستم به بازسازی و سفت شدن عضلات و بافت های هم بند که در مدت بارداری افزایش طول داشتند کمک می کند بلافاصله بعد از بارداری عضلات شکم می تواند شکل و شرایط اولیه خود را با این برنامه بدست آوردند. در طول دوران شیر دهی تمرینات EMS توصیه نمی شود زیرا می تواند باعث تغییرات در سطح اسید لاکتیک را تغییر در طعم و ترکیب شیر گردد.

 

فیزوتراپی و کاهش دردهای عضلاتAQ+ EMS SYSTEM این امکان می دهد که تمرکز قدرت و تمرینات هوازی با هم ترکیب شوند ضعف ماهیچه که عامل اصلی تمام ناراحتی های فیزیکی است با تحریک همزمان تمام گروه های عضلانی مانند عضلات اطراف ستون فقرات، عضلات عمقی پشت، عضلات کتف و بازو، کمر، عضلات ران و باسن باعث رفع مشکلات و دردهای موضعی بدن می شود. در جوامع مدرن حدود ۸۰% از جمعیت مبتلا به کمر درد و گردن درد هستند. رژیم غذایی نامناسب، وضعیت بد، استرس و شرایط کار شدید عواملی است که باعث افزایش اینگونه شکایت ها می شود.در گزارش های به عمل آمده دیگر، نشان میدهد درد عضلات پشت به دلیل عدم ورزش و ضعف عضلانی است. در طول تمرینات هوازی با AQ+ EMS SYSTEM منجرب تحریک و استحکام عضلات عمیق تر و زیرین، مانند عضلات پشتی و عضلات در ابتدای ستون فقرات قرار دارند می شود.با استفاده از این سیستم در کوتاهترین زمان از تغییر شکل بدن، از دردهای ناشی از عوامل مختلف و استرس رهایی می یابید.

 

ماساژ در پایان هر جلسه آموزشی یک برنامه ریلکس به منظور سرد کردن بدن و آزاد کردن تنش های ناشی از تمرین در نظر گرفته شده است. در حین این برنامه، رشته های عضلانی در معرض پالس های ضعیف قرار می گیرند که بخاطر فرکانس پایین اثر آرامش بخش دارند.این تحریک ملایم و ذلپذیر در واقع میتواند به عنوان میکرو ماساژ در نظر گرفته شود و از طرق انقباضات مجزا، باعث کاهش تنش در گروه های عضلانی استفاده شده می شود.

 

تغذیه و برنامه غذایی متخصصان تغذیه با استفاده از دستگاه آنالیز حرفه ای بدن با توجه به میزان چربی، آب، عضله، سن و وزن افراد برنامه تغذیه مناسب و ویژه برای افراد ارائه میدهند در راستای ارائه برنامه های حرفه ای مربیان و دکتر تغذیه به بدنی ایده آل و سالم می رسید.

 

نوشیدن آب و مایعات DETOX در حین و بعد تمرین بسیار مهم است که در هنگام تمرین به اندازه کافی مایعات دتوکس و آب بنوشید و بعد تمرین، نوشیدن یک و نیم لیتر آب برای دفع چربی و آبرسانی به بدن الزامیست.علاوه بر این مهم است بدانید که نباید با معهده ی کاملا خالی ورزش کنید. خوردن یک وعده ی غذایی کوچک دارای کربوهیدرات کمک می کند تا بتوانید تمرینات را به خوبی انجام دهید. بعد از ورزش نیز مایعات زیادی بنوشید تا آب از دست رفته ی بدن را دوباره بازیابی کنید.به غیر از آب، شیک های پروتئین نیز گزینه ی مناسبی هستند، تا روند عضله سازی صورت پذیرد و مواد مغذی سوزانده شده، به بدن بازگردانده شود.

 

مربی شخصی PERSONAL TRAINING برنامه های ورزشی که برای افراد به صورت فردی تعیین می شود با دستگاه آنالیز بدن مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به ساختار فیزیکی و مشخصه انحصاری هر فرد از طریق مربیان حرفه ای تحت نام آموزش شخصی انجام می شود .علاوه بر برنامه های ورزشی کلاسیک، مربی شخصی هر گونه مشکلی از اعضا را مطابق با نیاز افراد لیست می کند. به عنوان مثال، برنامه تمرینی با در نظر گرفتن وضعیت سلامت ورزشکار، شیوه زندگی و عادات، تعادل روانی طراحی می شود.

 

استفاده از متد EMS برای چه افرادی توصیه نمی شود؟ افرادی که دارای بیماری صرع، عمل های قلبی، افراد باردار و شیرده، استفاده شدن پلاتین در اجزای بدن و افرادی که پروتز سینه و باسن انجام داده اند ممنوع می باشد.